Klinkklare onzin
Vanmorgen las ik dit artikel op de RTLNieuws Facebook pagina:
Het communistische Cuba neemt wel heel rigoureuze maatregelen om de staatskas te spekken. De prijs van benzine wordt morgen meer dan vervijfvoudigd. Dat betekent dat een liter Euro 95 zoals je die in Nederland tankt, er straks geen 1,16 euro maar ruim 6 euro kost.
Normaal gesproken reageer ik niet op deze manier en op dit soort berichten maar het moet me toch even van het hart. Ik ben eigenaar van een reisorganisatie Cumlaude Travel met als specialisme prachtige rondreizen op Cuba. Ik heb kortgeleden een groep begeleid op Cuba van slechts twee gasten.
Waar ik voor de pandemie een goed lopend bedrijf had en met volle groepen reisde, moet ik nu klanten sprokkelen voor onze prachtige rondreizen. Het zou mooi zijn als RTL Nieuws en andere media hun informatie zouden verifiëren voordat zij dergelijke vernietigende informatie plaatsen.







Het nieuws van tekorten en prijsverhoging is waar. Echter de koers die genoemd wordt, is ver van de werkelijkheid. De officiële koers is wellicht 25 peso. Echter de officieuze koers is 270 peso. Daarmee betaal je voor een liter benzine met de prijsverhoging dus nog geen 50 cent.
Het reizen op Cuba is een unieke en schitterende ervaring. Ten opzichte van voor de pandemie is daarin niets veranderd. Het is een prachtig land met een straatbeeld met oldtimers uit de jaren 50, wat je nergens zo tegenkomt, een adembenemend mooie natuur, overal mooie stranden en vooral superlieve mensen. De muziek die op iedere hoek van de straat speelt en de mooie architectuur van de gebouwen getuigen van een rijke en veelzijdige geschiedenis.
Graag nodig ik RTL Nieuws en andere media uit om voor plaatsing van artikelen over Cuba bij mij de informatie te verifiëren en natuurlijk nodig ik jou uit als reiziger, geïnteresseerd in een mooie vakantie naar Cuba, om de proef op de som te nemen en een mooi en vrijblijvend reisvoorstel aan te vragen: info@cumlaudetravel.nl.
